Essentials super cotton DK 25 Olijf
Rico Design

Essentials super cotton DK 25 Olijf

Prijs vanaf € 3,80
Beschikbaar bij 1 aanbieder
creatiefatelier-hetspeldenkussen.nl € 3,80
Bekijk alle aanbieders
MerkRico Design EAN4065166094023 DikteDK KleurOlijf Lengte100 m Gewicht50 g KeurmerkOeKO-TEX® Standard 100 Kleurcode025 Materiaal100% katoen GarendikteDK Naalddikte3 mm Geschikt voorhaak en breiprojecten Wasvoorschriftwasmachine 30 graden, niet in de droger... Stekenverhouding20 st x 28 rijen is 10 x 10 cm
Aanbieders

Alle aanbieders van dit product

Vergelijk de prijs bij 1 aanbieder en scoor altijd de beste deal.

creatiefatelier-hetspeldenkussen.nl
Gratis verzending
€ 3,80
Naar shop
Omschrijving

Over dit product

Rico Design Essentials Super Cotton DK 25 Olijf is een gedraaid katoengaren met een onregelmatige draadstructuur, geschikt voor haak- en breiprojecten met een moderne uitstraling. Het garen bestaat uit 100% katoen, heeft een DK-dikte, een looplengte van 100 m per bol van 50 g en wordt verwerkt met naalden van 3 mm. De kleur Olijf met kleurcode 025 geeft projecten een natuurlijke, rustige tint die goed past bij kleding, accessoires en woonitems. Dankzij de stekenverhouding van 20 steken x 28 rijen op 10 x 10 cm is het garen geschikt voor nauwkeurig werk waarbij een gelijkmatig resultaat gewenst is. Dit garen is OeKO-TEX® Standard 100 gecertificeerd en kan in de wasmachine op 30 graden worden gewassen. Niet geschikt voor de droger; lauw strijken is mogelijk. Daardoor is het praktisch voor dagelijks gebruikte brei- en haakprojecten die netjes moeten blijven. Essentials Super Cotton DK is bedoeld voor fijne projecten door het hele jaar heen, zoals tops, babykleding, sjaals, dekens, tassen en andere accessoires waarbij katoen en een duidelijke structuur gewenst zijn.

Waarvoor geschikt
  • Breien van tops en kleding
  • Haken van sjaals en accessoires
  • Maken van dekens en woonitems
Specificaties

Productspecificaties

De belangrijkste details van dit product op een rij.

Merk
Rico Design
EAN
4065166094023
Dikte
DK
Kleur
Olijf
Lengte
100 m
Gewicht
50 g
Keurmerk
OeKO-TEX® Standard 100
Kleurcode
025
Materiaal
100% katoen
Garendikte
DK
Naalddikte
3 mm
Geschikt voor
haak en breiprojecten
Wasvoorschrift
wasmachine 30 graden, niet in de droger en lauw strijken.
Stekenverhouding
20 st x 28 rijen is 10 x 10 cm
Vragen

Veelgestelde vragen

Antwoord op de meestgestelde vragen over dit product.

Is Rico Design Essentials Super Cotton DK 25 Olijf geschikt voor haken en breien?
Ja, dit katoengaren is geschikt voor zowel haak- als breiprojecten. De DK-dikte en naalddikte van 3 mm maken het geschikt voor fijne projecten met een moderne uitstraling.
Van welk materiaal is Rico Design Essentials Super Cotton DK 25 Olijf gemaakt?
Dit garen bestaat uit 100% katoen. Daardoor is het een goede keuze voor projecten waarbij een natuurlijke katoenlook en een duidelijke draadstructuur gewenst zijn.
Wat zijn de specificaties van Rico Design Essentials Super Cotton DK 25 Olijf?
Het garen heeft een DK-dikte, een looplengte van 100 m per bol van 50 g en kleurcode 025 in de kleur Olijf. De stekenverhouding is 20 steken x 28 rijen op 10 x 10 cm.
Voor welke projecten is Rico Design Essentials Super Cotton DK 25 Olijf geschikt?
Dit katoen garen is geschikt voor onder andere tops, babykleding, sjaals, dekens, tassen en andere accessoires. De rustige olijfgroene kleur past goed bij kleding, woonitems en accessoires.
Hoe moet je Rico Design Essentials Super Cotton DK 25 Olijf wassen en onderhouden?
Volgens de productinformatie kan dit garen in de wasmachine op 30 graden worden gewassen. Het is niet geschikt voor de droger en lauw strijken is mogelijk.
Heeft Rico Design Essentials Super Cotton DK 25 Olijf een keurmerk?
Ja, dit garen is OeKO-TEX® Standard 100 gecertificeerd. Dat maakt het een herkenbare keuze voor wie op zoek is naar gecertificeerd katoengaren.