Blue Black Artists Oil Colour Winsor & Newton 37 ML Kleur 034
Winsor & Newton Artists Oil Colour

Blue Black Artists Oil Colour Winsor & Newton 37 ML Kleur 034

Prijs vanaf € 13,40
Beschikbaar bij 1 aanbieder
kunstburg.nl € 13,40
Bekijk alle aanbieders
MerkWinsor & Newton Artists Oil Colour EAN50903993 Kleurblue black Inhoud37 ml VerfsoortArtists Oil Colour
Aanbieders

Alle aanbieders van dit product

Vergelijk de prijs bij 1 aanbieder en scoor altijd de beste deal.

kunstburg.nl
Gratis verzending
€ 13,40
Naar shop
Omschrijving

Over dit product

Winsor & Newton Artists Oil Colour Blue Black is een hoogwaardige olieverf die speciaal is ontwikkeld voor professionele kunstenaars en serieuze hobbyisten. Deze verf bevat een maximale hoeveelheid pigment, wat zorgt voor intense, diepe kleuren en een uitstekende dekking. Met een inhoud van 37 ml biedt deze tube voldoende verf voor diverse schilderprojecten, van kleine studies tot grotere doeken. De Blue Black kleur behoort tot het uitgebreide assortiment van 117 kleuren binnen de Artists Oil Colour lijn, die bekend staat om zijn hoge lichtechtheid. Dit betekent dat de kleuren langdurig hun intensiteit behouden zonder te vervagen, zelfs bij blootstelling aan licht. De verf is zorgvuldig samengesteld om een optimale balans te bieden tussen vloeiendheid en dekking, waardoor het aanbrengen soepel verloopt en het resultaat een rijke, levendige uitstraling heeft. Deze olieverf is veelzijdig inzetbaar in verschillende schildertechnieken, zoals impasto, glacerende lagen en nat-in-nat schilderen. Dankzij de consistente textuur en het hoge pigmentgehalte kunnen kunstenaars fijne details aanbrengen of juist expressieve, dikke penseelstreken maken. De verf droogt relatief langzaam, wat voldoende tijd geeft om kleuren te mengen en overgangen te creëren. In vergelijking met andere olieverfmerken onderscheidt Winsor & Newton Artists Oil Colour zich door de combinatie van traditionele kwaliteit en moderne productietechnieken. De verf is duurzaam en betrouwbaar, geschikt voor zowel beginners als ervaren schilders die streven naar professionele resultaten. De tubes zijn handig in gebruik en goed afsluitbaar, waardoor de verf lang vers blijft. Naast de artistieke voordelen draagt deze verf ook bij aan duurzaamheid doordat het pigment efficiënt wordt gebruikt en de verpakking recyclebaar is. Dit maakt het een verantwoorde keuze voor kunstenaars die waarde hechten aan milieuvriendelijkheid. Kortom, de Winsor & Newton Artists Oil Colour Blue Black 37 ml is een kwalitatieve olieverf die uitblinkt in kleurkracht, lichtechtheid en gebruiksgemak. Het is een geschikte keuze voor uiteenlopende schilderprojecten en biedt een betrouwbare basis voor creatief werk met olieverf.

Waarvoor geschikt
  • professioneel schilderen
  • hobby schilderen
  • impasto techniek
Specificaties

Productspecificaties

De belangrijkste details van dit product op een rij.

Merk
Winsor & Newton Artists Oil Colour
EAN
50903993
Kleur
blue black
Inhoud
37 ml
Verfsoort
Artists Oil Colour
Vragen

Veelgestelde vragen

Antwoord op de meestgestelde vragen over dit product.

Wat zijn de belangrijkste kenmerken van Winsor & Newton Artists Oil Colour Blue Black olieverf?
Deze olieverf van Winsor & Newton heeft een hoge pigmentconcentratie voor intense, diepe kleuren en uitstekende dekking. De verf is vloeiend in gebruik, droogt langzaam en behoudt zijn kleurkracht dankzij hoge lichtechtheid.
Voor welke schildertechnieken is de Winsor & Newton Artists Oil Colour Blue Black geschikt?
De Blue Black olieverf is veelzijdig inzetbaar voor technieken zoals impasto, glacerende lagen en nat-in-nat schilderen, waardoor zowel fijne details als expressieve penseelstreken mogelijk zijn.
Hoeveel verf zit er in een tube Winsor & Newton Artists Oil Colour Blue Black?
Elke tube bevat 37 ml hoogwaardige olieverf, voldoende voor diverse schilderprojecten van kleine studies tot grotere doeken.
Is de verpakking van Winsor & Newton Artists Oil Colour Blue Black milieuvriendelijk?
Ja, de verpakking is recyclebaar en het pigment wordt efficiënt gebruikt, wat bijdraagt aan duurzaamheid en milieuvriendelijkheid.
Voor wie is de Winsor & Newton Artists Oil Colour Blue Black olieverf geschikt?
Deze olieverf is geschikt voor zowel professionele kunstenaars als serieuze hobbyisten die op zoek zijn naar kwalitatieve verf met een rijke kleur en betrouwbare prestaties.