Meopta MeoStar B1 Plus 8x32
Meopta

Meopta MeoStar B1 Plus 8x32

Prijs vanaf € 1.438,95
Beschikbaar bij 1 aanbieder
jachtenoutdoor.nl € 1.438,95
Bekijk alle aanbieders
MerkMeopta EAN8594050736252 Kleurgroen Materiaalaluminium legering Diepte123 mm Hoogte49 mm Breedte125 mm
Aanbieders

Alle aanbieders van dit product

Vergelijk de prijs bij 1 aanbieder en scoor altijd de beste deal.

jachtenoutdoor.nl
Gratis verzending
€ 1.438,95
Naar shop
Omschrijving

Over dit product

De Meopta MeoStar B1 Plus 8x32 is een hoogwaardige verrekijker die uitblinkt in optische prestaties dankzij geavanceerde Europese technologie. Deze verrekijker is ontworpen met een vergroting van 8x en een lensdiameter van 32 mm, waardoor hij ideaal is voor diverse buitenactiviteiten zoals vogelspotting, natuurobservatie en sportevenementen. Het beeld is scherp en contrastrijk dankzij verbeterde optische technieken en nieuwe coatings die zorgen voor maximale lichttransmissie van 88%. De MeoStar B1 Plus beschikt over Fluoride HD lenzen die chromatische aberratie tot een minimum beperken, wat resulteert in een helder en natuurgetrouw beeld. De lenzen zijn voorzien van MeoBright coatings die het licht optimaal doorlaten, zelfs bij minder gunstige lichtomstandigheden. De verrekijker heeft een oogafstand van 16 mm en een minimale scherpstelafstand van 1,7 meter, waardoor ook dichtbij gelegen objecten duidelijk zichtbaar zijn. Het brede gezichtsveld van 7,9 graden (139 meter op 1000 meter afstand) maakt het gemakkelijk om bewegende doelen te volgen. De fasecoating verbetert het contrast en de beeldhelderheid, wat bijdraagt aan een comfortabele kijkervaring. De behuizing is vervaardigd uit een duurzame aluminium legering, wat zorgt voor een lichtgewicht constructie van slechts 600 gram en tegelijkertijd robuustheid garandeert. De nieuwe rubberen bekleding biedt een comfortabele grip en beschermt de verrekijker tegen stoten en krassen. Dankzij de waterdichte en stikstofgevulde constructie is de MeoStar B1 Plus bestand tegen vocht en condensvorming, waardoor hij betrouwbaar is in diverse weersomstandigheden. Deze verrekijker onderscheidt zich van alternatieven door de combinatie van hoogwaardige optiek, duurzame materialen en gebruiksvriendelijkheid. Het vergrendelbare dioptrie-instelmechanisme maakt het eenvoudig om het beeld aan te passen aan individuele zichtbehoeften, wat de kijkervaring personaliseert en verbetert. De compacte afmetingen van 123 x 125 x 49 mm maken de MeoStar B1 Plus gemakkelijk mee te nemen tijdens wandelingen of reizen. Kortom, de Meopta MeoStar B1 Plus 8x32 is een veelzijdige en betrouwbare verrekijker die geschikt is voor zowel amateur- als professionele gebruikers die waarde hechten aan scherpte, helderheid en comfort tijdens het observeren. Specificaties: kleur: groen materiaal: aluminium legering afmeting_diepte: 123 mm afmeting_hoogte: 49 mm afmeting_breedte: 125 mm

Waarvoor geschikt
  • vogelkijken
  • jacht
  • natuurobservatie
Specificaties

Productspecificaties

De belangrijkste details van dit product op een rij.

Merk
Meopta
EAN
8594050736252
Kleur
groen
Materiaal
aluminium legering
Diepte
123 mm
Hoogte
49 mm
Breedte
125 mm
Vragen

Veelgestelde vragen

Antwoord op de meestgestelde vragen over dit product.

Wat zijn de belangrijkste optische kenmerken van de Meopta MeoStar B1 Plus 8x32 verrekijker?
De Meopta MeoStar B1 Plus 8x32 heeft een vergroting van 8x en een lensdiameter van 32 mm. Dankzij geavanceerde MeoBright coatings en fasecoating biedt deze verrekijker een maximale lichttransmissie van 88%, wat zorgt voor heldere, scherpe en contrastrijke beelden, zelfs bij weinig licht.
Is de Meopta MeoStar B1 Plus 8x32 geschikt voor gebruik met een bril?
Ja, de verrekijker heeft een oogafstand (eye relief) van 16 mm, waardoor het comfortabel is om te observeren met een bril. Daarnaast is de dioptriecorrectie instelbaar van +3,0 D tot -3,0 D voor optimale scherpte aan te passen aan verschillende zichtsterktes.
Hoe is de Meopta MeoStar B1 Plus 8x32 verrekijker gebouwd en wat zijn de voordelen hiervan?
De behuizing is gemaakt van een lichtgewicht aluminium legering en voorzien van een rubberen bekleding, wat zorgt voor een stevige, duurzame constructie met comfortabel draaggemak. Bovendien is de verrekijker waterdicht en stikstofgevuld, waardoor condensvorming wordt voorkomen en hij geschikt is voor diverse weersomstandigheden.
Voor welke activiteiten is de Meopta MeoStar B1 Plus 8x32 verrekijker geschikt?
Deze verrekijker is ideaal voor natuur- en vogelkijken, jacht, sportevenementen en algemene observatie. Dankzij het brede gezichtsveld van 7,9 graden en de minimale scherpstelafstand van 1,7 meter is hij veelzijdig inzetbaar voor het volgen van bewegende objecten en het observeren van details dichtbij.
Hoe draagt het ontwerp van de Meopta MeoStar B1 Plus 8x32 bij aan het gebruiksgemak?
De ergonomische rubberen bekleding zorgt voor een comfortabele grip, terwijl het lichte gewicht van 600 gram het makkelijk maakt om de verrekijker langdurig mee te nemen. Daarnaast is de dioptrie-instelling vergrendelbaar, wat zorgt voor stabiele scherpte-instellingen tijdens gebruik.