Turtle Wax Zip Wax 2-in-1 Wash Mitt Washandschoen
Turtle Wax

Turtle Wax Zip Wax 2-in-1 Wash Mitt Washandschoen

Prijs vanaf € 10,99
Beschikbaar bij 1 aanbieder
veo-store.nl € 10,99
Bekijk alle aanbieders
MerkTurtle Wax EAN5010322546983 Materiaalmicrovezel, mesh, spons Toepassinghandmatig wassen van voertuigen en geric... Producttypewash mitt Geschikt voor autotypeauto, bedrijfswagen, motorfiets
Aanbieders

Alle aanbieders van dit product

Vergelijk de prijs bij 1 aanbieder en scoor altijd de beste deal.

veo-store.nl
Gratis verzending
€ 10,99
Naar shop
Omschrijving

Over dit product

De Turtle Wax Zip Wax Wash Mitt 2-in-1 washandschoen is ontworpen voor het handmatig wassen en gericht reinigen van voertuigen zoals auto's, bedrijfswagens en motorfietsen. Deze wash mitt combineert zachte microvezelstrengen met een mesh-oppervlak, waardoor het geschikt is voor verschillende reinigingstaken tijdens één wasbeurt. De microvezelzijde zorgt voor een diepe, schuimende reiniging van het lakwerk en andere gevoelige oppervlakken, terwijl het mesh-oppervlak hardnekkiger vuil en aanslag op wielen, sierlijsten en roosters effectief verwijdert. Dankzij de sponsvoering aan de binnenzijde wordt de wasoplossing goed vastgehouden en gelijkmatig afgegeven, wat het wassen efficiënter en grondiger maakt. Deze 2-in-1 washandschoen is ideaal voor gebruik in werkplaatsen, garages, door detailers en hobbyisten die op zoek zijn naar een veelzijdig hulpmiddel voor het reinigen van verschillende voertuigonderdelen. Het product is geschikt voor gebruik met autoshampoo of andere geschikte wasoplossingen, waardoor het eenvoudig in bestaande wasroutines kan worden geïntegreerd. De combinatie van microvezel en mesh maakt het mogelijk om zowel zachte als intensievere reiniging uit te voeren zonder van handschoen te wisselen. Toepassingen van de Turtle Wax Zip Wax Wash Mitt zijn onder andere het wassen van lakwerk, het reinigen van wielen en het verwijderen van vuil op sierlijsten en roosters. Dit maakt de wash mitt geschikt voor zowel regulier onderhoud als uitgebreidere wasbeurten. Door het gebruiksgemak en de veelzijdigheid is deze washandschoen een praktisch hulpmiddel voor iedereen die voertuigen handmatig wil reinigen. In vergelijking met traditionele wash mitts die slechts één type oppervlak reinigen, biedt deze 2-in-1 washandschoen het voordeel dat gebruikers met één product meerdere reinigingstaken kunnen uitvoeren. Dit bespaart tijd en vermindert de noodzaak om verschillende accessoires te gebruiken. De sponsvoering zorgt bovendien voor een constante toevoer van wasoplossing, wat de reiniging effectiever maakt en het risico op krassen door droogwrijven vermindert. De duurzaamheid van de gebruikte materialen, zoals microvezel en mesh, draagt bij aan een lange levensduur van de washandschoen. Het product is eenvoudig te reinigen en te onderhouden, waardoor het geschikt is voor herhaald gebruik. De combinatie van zachte en robuuste oppervlakken maakt het geschikt voor diverse voertuigtypes, waaronder auto's, bedrijfswagens en motorfietsen. Samenvattend biedt de Turtle Wax Zip Wax Wash Mitt 2-in-1 washandschoen een veelzijdige en efficiënte oplossing voor het handmatig wassen en reinigen van voertuigen. Met zijn combinatie van zachte microvezelstrengen, een mesh-oppervlak voor hardnekkig vuil en een sponsvoering voor gelijkmatige wasoplossingafgifte, is deze wash mitt geschikt voor verschillende reinigingstaken en voertuigonderdelen. Het product is geschikt voor zowel professionals als hobbyisten die waarde hechten aan een grondige en gecontroleerde reiniging van hun voertuigen.

Waarvoor geschikt
  • Handmatig wassen van voertuigen
  • Reinigen van lakwerk zonder krassen
  • Verwijderen van hardnekkig vuil op wielen en sierlijsten
Specificaties

Productspecificaties

De belangrijkste details van dit product op een rij.

Merk
Turtle Wax
EAN
5010322546983
Materiaal
microvezel, mesh, spons
Toepassing
handmatig wassen van voertuigen en gericht reinigen van lakwerk, wielen, sierlijsten en roosters
Producttype
wash mitt
Geschikt voor autotype
auto, bedrijfswagen, motorfiets
Vragen

Veelgestelde vragen

Antwoord op de meestgestelde vragen over dit product.

Waarvoor is de Turtle Wax Zip Wax 2-in-1 Wash Mitt geschikt?
De washandschoen is geschikt voor het handmatig wassen en gericht reinigen van voertuigen zoals auto's, bedrijfswagens en motorfietsen. Hij kan gebruikt worden voor het reinigen van lakwerk, wielen, sierlijsten en roosters.
Welke materialen worden gebruikt in de Turtle Wax Zip Wax 2-in-1 Wash Mitt?
De washandschoen is gemaakt van microvezel, mesh en spons. De microvezelzijde zorgt voor een zachte en schuimende reiniging, het mesh-oppervlak verwijdert hardnekkig vuil en de sponsvoering houdt de wasoplossing vast.
Hoe gebruik ik de Turtle Wax Zip Wax 2-in-1 Wash Mitt voor het beste resultaat?
Spoel het voertuig eerst af om los vuil te verwijderen. Dompel de washandschoen in een geschikte wasoplossing en was het lakwerk met de microvezelzijde. Gebruik het mesh-oppervlak voor hardnekkig vuil op wielen en sierlijsten. Spoel de handschoen regelmatig uit tijdens het wassen.
Wat maakt deze washandschoen anders dan traditionele wash mitts?
Deze 2-in-1 washandschoen combineert twee reinigingsoppervlakken: zachte microvezel voor een grondige maar krasvrije reiniging en mesh voor het verwijderen van hardnekkig vuil. Daarnaast heeft hij een sponsvoering die wasoplossing vasthoudt en gelijkmatig afgeeft, wat het gebruiksgemak verhoogt.
Is de Turtle Wax Zip Wax 2-in-1 Wash Mitt geschikt voor verschillende voertuigtypen?
Ja, de washandschoen is geschikt voor verschillende voertuigtypen, waaronder auto's, bedrijfswagens en motorfietsen, waardoor hij veelzijdig inzetbaar is voor diverse reinigingstaken.