Colour Crafter 1825 Harlingen
Scheepjeswol

Colour Crafter 1825 Harlingen

Prijs vanaf € 4,25
Beschikbaar bij 1 aanbieder
wolcafe.nl € 4,25
Bekijk alle aanbieders
MerkScheepjeswol EAN8717738960965 DikteDK Lengte300, ca. 300m m Gewicht100 gr Materiaal100% acryl GarendikteDK Naalddikte4, Naalddikte 4 Type garen100% acryl Samenstelling100% acryl Wasvoorschrift30gr. fijnwas Stekenverhouding10x10cm: 20 steken, 24 naalden
Aanbieders

Alle aanbieders van dit product

Vergelijk de prijs bij 1 aanbieder en scoor altijd de beste deal.

wolcafe.nl
Gratis verzending
€ 4,25
Naar shop
Omschrijving

Over dit product

Scheepjeswol Colour Crafter 1825 Harlingen is een DK-garen van 100% premium acryl, speciaal ontworpen met een anti-pilling behandeling voor langdurige kwaliteit en een zijdezachte uitstraling. Elke bol weegt 100 gram en bevat ongeveer 300 meter garen, wat het geschikt maakt voor diverse haak- en breiprojecten. De garenserie is geïnspireerd op Nederlandse plaatsnamen, wat een uniek karakter aan uw creaties geeft. Dit acrylgaren is ideaal voor het vervaardigen van dekens, plaids en kussens dankzij de combinatie van duurzaamheid en zachtheid. Daarnaast leent het zich uitstekend voor kledingstukken en het haken van amigurumi, waarbij het materiaal zorgt voor een comfortabele en zachte afwerking. De DK-dikte en aanbevolen naalddikte van 4 mm maken het garen veelzijdig inzetbaar voor verschillende patronen en steken. Met een stekenverhouding van 20 steken en 24 naalden per 10x10 cm biedt dit garen een consistente structuur, wat bijdraagt aan een professioneel resultaat. Het garen is wasbaar op 30 graden fijnwas, wat het onderhoud eenvoudig maakt zonder concessies te doen aan de kwaliteit. Vergeleken met andere acrylgarens onderscheidt Colour Crafter zich door zijn anti-pilling eigenschap en zijdezachte touch, waardoor uw projecten langer mooi blijven en prettig aanvoelen. De grote bollen zorgen voor minder wisselingen tijdens het werken, wat het gebruiksgemak verhoogt. Dankzij de combinatie van kwaliteit, gebruiksgemak en veelzijdigheid is Scheepjeswol Colour Crafter 1825 Harlingen een geschikte keuze voor diverse haak- en breiprojecten die zowel functioneel als esthetisch aantrekkelijk moeten zijn.

Waarvoor geschikt
  • haken van amigurumi
  • breien van kledingstukken
  • maken van woonaccessoires
Specificaties

Productspecificaties

De belangrijkste details van dit product op een rij.

Merk
Scheepjeswol
EAN
8717738960965
Dikte
DK
Lengte
300, ca. 300m m
Gewicht
100 gr
Materiaal
100% acryl
Garendikte
DK
Naalddikte
4, Naalddikte 4
Type garen
100% acryl
Samenstelling
100% acryl
Wasvoorschrift
30gr. fijnwas
Stekenverhouding
10x10cm: 20 steken, 24 naalden
Vragen

Veelgestelde vragen

Antwoord op de meestgestelde vragen over dit product.

Wat is de samenstelling van Scheepjeswol Colour Crafter 1825 Harlingen garen?
Het garen bestaat uit 100% premium acryl, wat zorgt voor een zachte en duurzame kwaliteit.
Voor welke projecten is het DK-garen van Scheepjeswol Colour Crafter 1825 Harlingen geschikt?
Dit garen is geschikt voor het maken van dekens, plaids, kussens, kledingstukken en amigurumi dankzij de combinatie van zachtheid en stevigheid.
Welke naalddikte wordt aanbevolen voor het gebruik van Scheepjeswol Colour Crafter 1825 Harlingen?
De aanbevolen naalddikte voor dit DK-garen is 4 mm, wat geschikt is voor verschillende haak- en breipatronen.
Hoeveel meter garen zit er in één bol van Scheepjeswol Colour Crafter 1825 Harlingen?
Elke bol bevat ongeveer 300 meter garen en weegt 100 gram.
Hoe moet ik het Scheepjeswol Colour Crafter 1825 Harlingen garen wassen?
Het garen is wasbaar op 30 graden fijnwas, waardoor het eenvoudig te onderhouden is zonder kwaliteitsverlies.