Raw Umber kleur 667 (serie 1) 5 ml Schmincke Horadam Aquarelverf
Schmincke Horadam

Raw Umber kleur 667 (serie 1) 5 ml Schmincke Horadam Aquarelverf

Prijs vanaf € 6,92
Beschikbaar bij 1 aanbieder
kunstburg.nl € 6,92
Bekijk alle aanbieders
MerkSchmincke Horadam EAN4012380013408 KleurRaw Umber Verpakkingsinhoud5 ml
Aanbieders

Alle aanbieders van dit product

Vergelijk de prijs bij 1 aanbieder en scoor altijd de beste deal.

kunstburg.nl
Gratis verzending
€ 6,92
Naar shop
Omschrijving

Over dit product

Schmincke Horadam Aquarelverf in de kleur Raw Umber (kleurcode 667) wordt geleverd in een tube van 5 ml. Deze hoogwaardige aquarelverf staat bekend om zijn intense pigmentatie en uitstekende mengbaarheid, waardoor kunstenaars fijne nuances en rijke aardetinten kunnen creëren. Raw Umber is een natuurlijke, warme bruine kleur die veelzijdig inzetbaar is in landschappen, portretten en stillevens. Dankzij de lichtechtheid en duurzaamheid van de verf behoudt het werk zijn kleurkracht en helderheid over lange tijd. De tube van 5 ml is ideaal voor zowel professionele kunstenaars als hobbyisten die precisie en controle waarderen bij het aanbrengen van verf. Schmincke Horadam aquarelverf onderscheidt zich door zijn zuivere pigmenten en bindmiddelen van hoge kwaliteit, wat zorgt voor een soepele textuur en een gelijkmatige dekking. Dit maakt het product geschikt voor diverse aquarellietechnieken, van transparante waslagen tot intensieve kleurvlakken. De compacte verpakking is gemakkelijk mee te nemen en voorkomt verspilling, wat bijdraagt aan een duurzaam gebruik. Vergeleken met andere aquarelverven biedt Schmincke Horadam een betrouwbare kleurconsistentie en een breed scala aan kleuren, waardoor het een favoriet is onder kunstenaars die streven naar precisie en expressie. De Raw Umber kleur is een essentieel onderdeel van elke aquarelverfcollectie vanwege zijn natuurlijke uitstraling en veelzijdigheid. Of u nu werkt aan gedetailleerde tekeningen of expressieve schilderijen, deze verf levert consistente resultaten en een professionele afwerking.

Waarvoor geschikt
  • Landschapsschilderingen
  • Portretten maken
  • Stillevens schilderen
Specificaties

Productspecificaties

De belangrijkste details van dit product op een rij.

Merk
Schmincke Horadam
EAN
4012380013408
Kleur
Raw Umber
Verpakkingsinhoud
5 ml
Vragen

Veelgestelde vragen

Antwoord op de meestgestelde vragen over dit product.

Wat zijn de kenmerken van de Schmincke Horadam Aquarelverf Raw Umber kleur 667?
De Schmincke Horadam Aquarelverf Raw Umber kleur 667 is een warme, natuurlijke bruine kleur met intense pigmentatie en uitstekende mengbaarheid, ideaal voor landschappen, portretten en stillevens.
Hoeveel verf zit er in de tube van Schmincke Horadam Raw Umber?
De tube bevat 5 ml aquarelverf, wat geschikt is voor precisiewerk en voorkomt verspilling.
Voor welke technieken is de Schmincke Horadam Raw Umber aquarelverf geschikt?
Deze verf is geschikt voor diverse aquarellietechnieken, van transparante waslagen tot intensieve kleurvlakken, dankzij de soepele textuur en gelijkmatige dekking.
Waarom kiezen kunstenaars voor Schmincke Horadam aquarelverf?
Kunstenaars waarderen Schmincke Horadam vanwege de zuivere pigmenten, hoge lichtechtheid, duurzaamheid en betrouwbare kleurconsistentie die professionele resultaten garanderen.
Is de Schmincke Horadam Raw Umber aquarelverf geschikt voor zowel professionals als hobbyisten?
Ja, de verf is ideaal voor zowel professionele kunstenaars als hobbyisten die precisie en controle willen bij het aanbrengen van verf.