Rode Omber Old Holland Olieverf (Oudt Holland Scheveningen) 40 ML A349
Old Holland Olieverf

Rode Omber Old Holland Olieverf (Oudt Holland Scheveningen) 40 ML A349

Prijs vanaf € 13,07
Beschikbaar bij 1 aanbieder
kunstburg.nl € 13,07
Bekijk alle aanbieders
MerkOld Holland Olieverf EAN8715046093498 KleurRode Omber Inhoud40 ml Materiaalolieverf VerfsoortOld Holland klassieke olieverf
Aanbieders

Alle aanbieders van dit product

Vergelijk de prijs bij 1 aanbieder en scoor altijd de beste deal.

kunstburg.nl
Gratis verzending
€ 13,07
Naar shop
Omschrijving

Over dit product

Old Holland Olieverf in de kleur Rode Omber is een hoogwaardige klassieke olieverf die wordt vervaardigd volgens traditionele recepten gecombineerd met moderne technologieën. Deze verf bevat een hoge concentratie pigmenten, wat zorgt voor een uitzonderlijke kleurkracht en intensiteit. Met een inhoud van 40 ml is deze tube ideaal voor kunstenaars die precisie en kwaliteit waarderen in hun schilderwerk. De Rode Omber kleur behoort tot het uitgebreide kleurenspectrum van Old Holland, dat bestaat uit 168 zorgvuldig samengestelde tinten. Dit spectrum omvat zowel dekkende als transparante kleuren met een hoge helderheid en briljantie. De pigmenten zijn geselecteerd op basis van lichtechtheid, waarbij traditionele pigmenten waar nodig zijn vervangen door moderne, lichtechte varianten. Dit garandeert dat de kleuren langdurig hun intensiteit behouden, zelfs bij blootstelling aan licht. Deze olieverf is geschikt voor diverse toepassingen, waaronder fijnschilderkunst, portretten, landschappen en abstracte kunst. De verf is gemakkelijk te mengen met andere kleuren uit het Old Holland assortiment, waardoor kunstenaars een breed palet aan nuances kunnen creëren. Door de consistente textuur en uitstekende dekking is de verf eenvoudig aan te brengen en te verwerken op verschillende ondergronden zoals doek, paneel of papier. In vergelijking met andere olieverven onderscheidt Old Holland zich door de combinatie van traditionele productiemethoden en moderne pigmenttechnologie. Dit resulteert in een verf die niet alleen rijk is aan kleur, maar ook duurzaam en betrouwbaar in gebruik. De hoge pigmentconcentratie zorgt voor een optimale dekking, waardoor minder verf nodig is om een intens resultaat te bereiken. Bovendien wordt elke tube voorzien van een kleurstrook op het etiket, zodat de kleur direct zichtbaar is zonder de tube te openen. Extra voordelen van deze olieverf zijn de lange houdbaarheid en de uitstekende mengbaarheid met andere kleuren. De verf droogt langzaam, wat kunstenaars de tijd geeft om details zorgvuldig uit te werken en kleuren naadloos te laten overlopen. Daarnaast is de verf geschikt voor zowel professionele kunstenaars als gevorderde amateurs die op zoek zijn naar kwaliteit en consistentie in hun werk. De 40 ml tube is compact en handig in gebruik, waardoor het product ook geschikt is voor gebruik buiten de studio, bijvoorbeeld bij plein air schilderen. De verf is verpakt in een stevige tube die het product beschermt tegen uitdrogen en beschadiging. Samenvattend biedt de Old Holland Olieverf Rode Omber een combinatie van rijke kleurkracht, duurzaamheid en gebruiksgemak. Het product is ideaal voor kunstenaars die waarde hechten aan traditionele kwaliteit met moderne prestaties. Dankzij het brede kleurenspectrum en de hoge lichtechtheid is deze olieverf een betrouwbare keuze voor diverse schildertechnieken en stijlen.

Waarvoor geschikt
  • fijnschilderkunst
  • plein air schilderen
  • abstracte kunst
Specificaties

Productspecificaties

De belangrijkste details van dit product op een rij.

Merk
Old Holland Olieverf
EAN
8715046093498
Kleur
Rode Omber
Inhoud
40 ml
Materiaal
olieverf
Verfsoort
Old Holland klassieke olieverf
Vragen

Veelgestelde vragen

Antwoord op de meestgestelde vragen over dit product.

Wat zijn de belangrijkste kenmerken van Old Holland Olieverf Rode Omber?
Old Holland Olieverf Rode Omber is een hoogwaardige klassieke olieverf met een hoge pigmentconcentratie, wat zorgt voor uitzonderlijke kleurkracht en intensiteit. De verf heeft een inhoud van 40 ml en is geschikt voor diverse schildertechnieken en ondergronden.
Is Old Holland Olieverf Rode Omber geschikt voor professioneel gebruik?
Ja, deze olieverf is geschikt voor zowel professionele kunstenaars als gevorderde amateurs. De verf combineert traditionele productiemethoden met moderne pigmenttechnologie voor duurzame en betrouwbare prestaties.
Hoe meng ik Old Holland Olieverf Rode Omber met andere kleuren?
De verf is uitstekend mengbaar met andere kleuren uit het Old Holland assortiment, waardoor kunstenaars een breed palet aan nuances kunnen creëren en naadloze kleurverlopen kunnen maken.
Op welke ondergronden kan ik Old Holland Olieverf Rode Omber gebruiken?
Deze olieverf is geschikt voor verschillende ondergronden zoals doek, paneel en papier, en biedt een consistente textuur en uitstekende dekking voor diverse schilderstijlen.
Wat maakt de verpakking van Old Holland Olieverf Rode Omber praktisch?
De verf wordt geleverd in een compacte en stevige tube van 40 ml die het product beschermt tegen uitdrogen en beschadiging, waardoor het ook ideaal is voor gebruik buiten de studio, zoals bij plein air schilderen.