Windows 10 of 11 Pro HP Pavilion 11 x360 Pentium 4/8GB 128GB SSD 11.6 inch + Garantie
HP

Windows 10 of 11 Pro HP Pavilion 11 x360 Pentium 4/8GB 128GB SSD 11.6 inch + Garantie

Prijs vanaf € 79,95 € 299,95
Beschikbaar bij 1 aanbieder
computerwinkelnissewaard.nl € 299,95 € 79,95
Bekijk alle aanbieders
MerkHP EAN0888182874004 Webcam1 Gewicht1.4 kg Werkgeheugen (RAM)4 gb Schermgrootte11.6 inch Touchscreen1 ConnectiviteitBluetooth 4.0, Intel WiFi 4 (2,4Ghz) OpslagtypeSSD Grafische kaartIntel HD Graphics Type processorIntel Pentium N3520 Processor snelheid2.42 ghz BesturingssysteemWindows 10 of 11 Pro Opslagcapaciteit128 gb Schermresolutie1366x768
Aanbieders

Alle aanbieders van dit product

Vergelijk de prijs bij 1 aanbieder en scoor altijd de beste deal.

computerwinkelnissewaard.nl
€ 299,95
€ 79,95
Naar shop
Omschrijving

Over dit product

De HP Pavilion 11 x360 is een veelzijdige en compacte laptop met een 11,6 inch touchscreen display en een resolutie van 1366x768 pixels. Dankzij het 360-graden scharnier kan het apparaat eenvoudig worden omgevormd van laptop naar tablet, wat flexibiliteit biedt voor verschillende gebruikssituaties zoals notities maken, presentaties geven of media bekijken. De laptop is uitgerust met een Intel Pentium N3520 processor met een kloksnelheid tot 2,42 GHz, wat zorgt voor voldoende rekenkracht voor dagelijkse taken zoals surfen op het internet, e-mails verwerken en het afspelen van multimedia. Met 4 GB DDR3 RAM en een 128 GB SSD opslag biedt deze HP Pavilion snelle toegang tot bestanden en programma's, terwijl de SSD zorgt voor een stille en energiezuinige werking. De geïntegreerde Intel HD Graphics videokaart ondersteunt basis grafische toepassingen en lichte multimedia. Voor connectiviteit beschikt de laptop over Bluetooth 4.0 en Intel WiFi 4 (2,4 GHz), wat stabiele draadloze verbindingen mogelijk maakt. Daarnaast zijn er diverse aansluitingen aanwezig, waaronder HDMI, USB 3.2 en USB 2.0 poorten, waarmee je eenvoudig randapparatuur en externe beeldschermen kunt aansluiten. De ingebouwde webcam maakt videobellen en online vergaderen mogelijk. Met een gewicht van 1,4 kg en een slanke behuizing van 308 mm breed, 215 mm diep en 21,9 mm hoog is deze laptop licht en draagbaar, ideaal voor gebruik onderweg of op kantoor. De HP Pavilion 11 x360 draait op Windows 10 of 11 Pro, wat zorgt voor een vertrouwde en veilige werkomgeving met ondersteuning voor zakelijke toepassingen. Door de combinatie van een flexibel ontwerp, voldoende prestaties en compacte afmetingen is deze laptop geschikt voor studenten, professionals en iedereen die een mobiel apparaat zoekt dat zich aanpast aan verschillende werksituaties. Vergeleken met traditionele laptops biedt de Pavilion x360 extra gebruiksgemak dankzij het touchscreen en de tabletmodus, wat het bedienen intuïtiever maakt en creatieve toepassingen mogelijk maakt. De SSD opslag verhoogt de betrouwbaarheid en snelheid ten opzichte van conventionele harde schijven, terwijl het energiezuinige ontwerp bijdraagt aan een langere batterijduur. Dit model is kort zakelijk gebruikt en wordt geleverd in een zilveren kleur met een QWERTY-toetsenbordindeling. De combinatie van prestaties, flexibiliteit en draagbaarheid maakt de HP Pavilion 11 x360 een praktische keuze voor dagelijks gebruik, zowel thuis als onderweg.

Waarvoor geschikt
  • mobiel werken
  • media bekijken
  • online vergaderen
Specificaties

Productspecificaties

De belangrijkste details van dit product op een rij.

Merk
HP
EAN
0888182874004
Webcam
1
Gewicht
1.4 kg
Werkgeheugen (RAM)
4 gb
Schermgrootte
11.6 inch
Touchscreen
1
Connectiviteit
Bluetooth 4.0, Intel WiFi 4 (2,4Ghz)
Opslagtype
SSD
Grafische kaart
Intel HD Graphics
Type processor
Intel Pentium N3520
Processor snelheid
2.42 ghz
Besturingssysteem
Windows 10 of 11 Pro
Opslagcapaciteit
128 gb
Schermresolutie
1366x768
Vragen

Veelgestelde vragen

Antwoord op de meestgestelde vragen over dit product.

Welke schermgrootte en resolutie heeft de HP Pavilion 11 x360 laptop?
De HP Pavilion 11 x360 heeft een 11,6 inch touchscreen met een resolutie van 1366x768 pixels, wat zorgt voor heldere en scherpe beelden.
Welke processor en hoeveelheid RAM-geheugen heeft deze laptop?
Deze laptop is uitgerust met een Intel Pentium N3520 processor met een kloksnelheid tot 2,42 GHz en beschikt over 4 GB DDR3 RAM, geschikt voor dagelijkse taken zoals surfen en e-mailen.
Wat voor opslag heeft de HP Pavilion 11 x360 en wat zijn de voordelen hiervan?
De laptop heeft een 128 GB SSD opslag, wat zorgt voor snelle toegang tot bestanden, een stille werking en een energiezuinige prestatie in vergelijking met traditionele harde schijven.
Welke aansluitmogelijkheden en connectiviteit biedt deze HP laptop?
De HP Pavilion 11 x360 beschikt over HDMI, USB 3.2 en USB 2.0 poorten, Bluetooth 4.0 en Intel WiFi 4 (2,4 GHz) voor stabiele draadloze verbindingen en het aansluiten van randapparatuur.
Is de HP Pavilion 11 x360 geschikt voor mobiel gebruik en welke functies ondersteunen dit?
Ja, met een gewicht van 1,4 kg, compacte afmetingen en een 360-graden scharnier waarmee je de laptop in tabletmodus kunt gebruiken, is deze laptop ideaal voor onderweg en flexibel gebruik.